Strona g艂贸wna
Mistrzostwa Powiatu Drukuj Email
Wpisany przez Krzykalska
wtorek, 23 wrze艣nia 2014 11:38
Mistrzostwa Powiatu Golubsko-Dobrzy艅skiego w Indywidualnych Biegach Prze艂ajowych
W dniu 18-09-2014r. odby艂y si臋 co roczne Mistrzostwa Powiatu Golubsko-Dobrzy艅skiego w Indywidualnych Biegach Prze艂ajowych.  Zawody tradycyjnie odby艂y si臋 w lasku miejskim, za terenem OSiR-u. Zmagania rozpocz臋艂y si臋 o godz. 11.00. Jako pierwsze zaprezentowa艂y si臋 Nasze dziewcz臋ta na dystansie 1500 m. W tym biegu tylko jedna zawodniczka wywalczy艂a kwalifikacje na fina艂y wojew贸dzkie. By艂a to Jadzi艅ska Agnieszka z klasy II Te zajmuj膮c trzecie miejsce. Na uznanie zas艂uguj膮 tak偶e Edyta Kowalska z II TE , kt贸ra wywalczy艂a  sz贸ste miejsce. Ch艂opcy rywalizowali na dystansie 2000m. Najszybszy okaza艂 si臋 Przemys艂aw Owsianikow III a ZSZ, drugi przybieg艂 Rutkowski Adam III TR, czwarty Karpi艅ski Pawe艂 III b ZSZ, pi膮te miejsce wywalczy艂 Andrzej Burak z III TR, jako sz贸sty dobieg艂 Ostrycharz S艂awomir I b ZSZ . Nasi uczniowie godnie reprezentowali swoj膮 szko艂臋, zdobywaj膮c  pi臋膰 czo艂owych lokat premiowanych awansem do fina艂u wojew贸dzkiego.