21 fina艂 akcji Sprz膮tanie 艢wiata Drukuj Email
Wpisany przez Skrobiszewska
pi膮tek, 19 wrze艣nia 2014 07:10
"Turysto! Szanuj 艢rodowisko!"
Pod takim has艂em rusza tegoroczna akcja Sprz膮tania 艣wiata - Polska. Tym razem organizatorzy zach臋caj膮 do refleksji nad wp艂ywem na 艣rodowisko w czasie wypoczynku, na urlopie, w czasie pobytu na 艂onie przyrody. Co ka偶dy z nas mo偶e zrobi膰, 偶eby zmniejszy膰 sw贸j negatywny wp艂yw na 艣rodowisko? Jak mo偶emy ograniczy膰 tworzenie odpad贸w? Dlaczego warto prowadzi膰 ich selektywn膮 zbi贸rk膮?
Tradycyjnie uczniowie klas pierwszych Technikum wraz z nauczycielami w艂膮czyli si臋 w og贸lnopolsk膮 akcj臋 i 19 wrze艣nia 2014 posprz膮tali: obszar Osiedla Drw臋ckiego, teren za OSiR-em oraz plac przeznaczony pod budynek nowej szko艂y. Miejmy nadziej臋, 偶e ta akcja przyczyni si臋 do trwa艂ej zmiany w naszym codziennym post臋powaniu wobec 艣rodowiska przyrodniczego!