SIATKARSKIE MISTRZOSTAWA 艢WIATA Drukuj Email
Wpisany przez Kowalska
poniedzia艂ek, 15 wrze艣nia 2014 09:28
10 wrze艣nia mi艂o艣nicy siatk贸wki naszej szko艂y udali si臋 do bydgoskiej hali "艁ucznikczka" na siatkarski Mundial Argentyna - Francja. Ponad 4 ty艣. widz贸w ogl膮da艂o w tym nasi uczniowie sekcji siatkarskiej pierwszy z o艣miu mecz贸w, kt贸re zagraj膮 w Bydgoszczy najlepsi siatkarze 艣wiata. Po wej艣ciu na hal臋 od razu poczuli艣my atmosfer臋 Mundialu. Rozmach hali, rzesze fan贸w pi艂ki siatkowej, szaliki, popisy cheerleaderek, komentarze spikera, zachowanie kibic贸w, muzyka, poczucie wsp贸lnoty - te wszystkie obrazy i wra偶enia na d艂ugo pozostan膮 w naszej pami臋ci. Podczas meczu do艣wiadczyli艣my wielu emocji. Mieli艣my mo偶liwo艣膰 podziwia膰 gr臋 najlepszych siatkarzy 艣wiata : Jose Luis Gonzalez, Facundo Conte, Kevin Le Roux czy Antonin Rouziera. Najwi臋cej emocji przyni贸s艂 set trzeci, kt贸ry ko艅czy艂 si臋 gr膮 na przewagi, cho膰 jego wi臋kszo艣膰 prowadzili Francuzi. Dru偶yna Francji wygra艂a mecz 3:1 z Argentyn膮. Sympatia widz贸w by艂a podzielona, ale g艂o艣niej dopingowano Argentynie. Nasi kibice w radosnych nastrojach opu艣cili "艁uczniczk臋", snuj膮c plany i wyniki obejrzenia kolejnego meczu.