Uroczyste zako艅czenie roku szkolnego 2013/2014 Drukuj Email
Wpisany przez Wicedyrektor
艣roda, 02 lipca 2014 20:49
W dniach 26-27.06.2014r. odby艂o si臋 zako艅czenie roku szkolnego w naszej szkole. W czwartek ko艅czyli uczniowie Zasadniczej Szko艂y Zawodowej, w艣r贸d kt贸rych znalaz艂o si臋 pi臋ciu uczni贸w wyr贸偶nionych 艣wiadectwem z paskiem. Dyrektor Szko艂y Pan Grzegorz R贸偶a艅ski wr臋czy艂 najlepszym uczniom 艣wiadectwa, a wychowawcy nagrody ksi膮偶kowe. W tym dniu obecna by艂a r贸wnie偶 przedstawicielka firmy MURABET Pani Agata 艢wi膮tkowska, kt贸ra w imieniu firmy przekaza艂a stypendium najlepszemu uczniowi w zawodzie murarz-tynkarz. Stypendium otrzyma艂 Krzysztof Marcinkowski.
W dniu nast臋pnym zako艅czenie roku szkolnego 艣wi臋towa艂y klasy technikum. Tutaj wyr贸偶nionych uczni贸w by艂o 33, z kt贸rych prymusem okaza艂 si臋 Jakub Pietrkiewicz z klasy II TR ze 艣redni膮 ocen 5,32 i wzorowym zachowaniem. Dyrektor wr臋czy艂 Kubie statuetk臋 dla najlepszego ucznia. Dodatkowym wyr贸偶nieniem b臋dzie dla niego stypendium premiera. Pozostali wyr贸偶nieni otrzymali 艣wiadectwa z paskiem oraz nagrody ksi膮偶kowe. Pan Dyrektor podzi臋kowa艂 kadrze pedagogicznej oraz pracownikom obs艂ugi i administracji za swoj膮 prac臋 i wk艂ad w rozw贸j szko艂y i sukcesy m艂odzie偶y. 呕yczy艂 wszystkim uczniom pogodnych i bezpiecznych wakacji oraz ch臋ci i energii do zdobywania nowej wiedzy od przysz艂ego roku szkolnego. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do nast臋pnej klasy oraz 偶yczymy udanego wypoczynku.