Wyprawka szkolna Drukuj Email
Wpisany przez Pedagog
艣roda, 25 czerwca 2014 10:08
W roku szkolnym 2014/2015 b臋dzie kontynuowany Rz膮dowy program pomocy uczniom "Wyprawka szkolna". Pomoc w formie dofinansowania zakupu podr臋cznik贸w do kszta艂cenia og贸lnego i zawodowego, dopuszczonych do u偶ytku szkolnego przez ministra o艣wiaty i wychowania, przeznaczona jest dla uczni贸w III klas Technikum i III klasy Zasadniczej Szko艂y Zawodowej.
Z Programu "Wyprawka szkolna" b臋d膮 mogli skorzysta膰 uczniowie, gdzie doch贸d w miesi膮cu na 1 cz艂onka rodziny nie przekracza 539 z艂. Termin sk艂adania wniosk贸w zostanie ustalony w p贸藕niejszym terminie.
Wykaz podr臋cznik贸w dla klas III jest umieszczony na stronie szko艂y. Lista znajduje si臋 r贸wnie偶 w sekretariacie szko艂y oraz http://www.zs-2.pl/dokumenty
Uczniowie , kt贸rzy chc膮 skorzysta膰 z dofinansowania, musza kupowa膰 podr臋czniki (dofinansowanie dotyczy tylko zakupu ksi膮偶ek) na imienny rachunek lub rachunek zbiorczy. Informacji  na ten temat udziela pedagog szkolny a w czasie wakacji sekretariat szko艂y.