Absolwenci ZSZ 2014 Drukuj Email
Wpisany przez G贸rska
pi膮tek, 20 czerwca 2014 10:28
W 艣rod臋 11-06-2014r. odby艂o si臋 uroczyste po偶egnanie Absolwent贸w klas trzecich Zasadniczej Szko艂y Zawodowej.  Mottem  tegorocznego spotkania by艂y s艂owa Ks. Twardowskiego: "艢pieszmy si臋 kocha膰 ludzi?".O potrzebie mi艂o艣ci i zwyk艂ej ludzkiej 偶yczliwo艣ci m贸wili zar贸wno uczniowie m艂odszych klas ZSZ, jak i sami Absolwenci. Nie zabrak艂o r贸wnie偶 kwiat贸w i podzi臋kowa艅 dla Dyrekcji, Wychowawczy艅 i ca艂ego Grona Pedagogicznego za trud w艂o偶ony w wychowanie i edukacj臋. W s艂owach skierowanych do m艂odzie偶y Pan Dyrektor Grzegorz R贸偶a艅ski wyrazi艂 nadziej臋, 偶e Absolwenci ZSZ b臋d膮 kontynuowa膰 nauk臋 w naszej Szkole, w  liceum dla doros艂ych. Zach臋ca艂 m艂odzie偶 do podnoszenia kwalifikacji zawodowych i dokszta艂cania. Absolwentk膮, kt贸ra osi膮gn臋艂a najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu zosta艂a Anna Jesionkowska. Opr贸cz 艣wiadectwa z wyr贸偶nieniem otrzyma艂a wyj膮tkow膮 nagrod臋 - statuetk臋 Prymus ZS nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu.
Po cz臋艣ci oficjalnej, zebrani na uroczysto艣ci obejrzeli  kabaretowy program  pt. "O mi艂o艣ci od prehistorii?" . M艂odzie偶 naszej Szko艂y zaprezentowa艂a scenki wyzna艅 mi艂osnych z r贸偶nych epok i w r贸偶nych stylach. Zwie艅czeniem uroczysto艣ci by艂o wsp贸lne zdj臋cie tegorocznych Absolwent贸w z Wychowawcami klas. Wszystkim tegorocznym Absolwentom 偶yczymy powodzenia na egzaminie zawodowym, samych dobrych wybor贸w w przysz艂o艣ci oraz sukces贸w w pracy zawodowej i 偶yciu osobistym.