PATRONAT ISTRAIL Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor
艣roda, 30 kwietnia 2014 07:56
Podzi臋kowanie
Dyrekcja Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu bardzo dzi臋kuje Firmie Istrail Sp. z o.o. za wsparcie w procesie edukacyjnym uczni贸w. Ufundowane przez Pa艅stwa stypendium dla ucznia I "B" ZSZ oraz ofiarowana tablica interaktywna pomog膮 w kszta艂towaniu kompetencji zawodowych m艂odocianych pracownik贸w w naszej Szkole. Edukacja, zw艂aszcza dla m艂odych ludzi, jest jedn膮 z dr贸g rozwoju, samorealizacji. Jednak, aby efektywnie pog艂臋bia膰 wiedz臋, potrzebni s膮 ludzie dobrej woli, tacy jak w Pa艅stwa firmie. Cieszy nas fakt, 偶e przysz艂o艣膰 naszych uczni贸w nie jest Pa艅stwu oboj臋tna i wspieracie ich edukacj臋 zawodow膮.
Jeszcze raz bardzo dzi臋kujemy za okazan膮 偶yczliwo艣膰 i pomoc finansow膮. Obiecujemy, 偶e Pa艅stwa wsparcie b臋dzie motywowa艂o nas do jeszcze wi臋kszego zaanga偶owania w kszta艂cenie uczni贸w i poszerzania ich horyzont贸w edukacyjnych.