DRZWI OTWARTE - ZAPRASZAMY! Drukuj Email
Wpisany przez Dybowska
艣roda, 30 kwietnia 2014 07:26
Drzwi Otwarte to wydarzenie organizowane w Zespole Szk贸艂 nr 2 od wielu lat. W tym roku powitanie przysz艂ych uczni贸w naszej Szko艂y mia艂o miejsce w poniedzia艂ek 28 kwietnia. Celem Drzwi Otwartych by艂o zaznajomienie potencjalnych uczni贸w z bogat膮 ofert膮 dydaktyczn膮 Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu. Niekt贸rzy gimnazjali艣ci przychodzili w towarzystwie aktualnych uczni贸w naszej Szko艂y lub jej absolwent贸w, co jeszcze bardziej potwierdza wiarygodno艣膰 przekazywanych informacji. W trakcie Drzwi Otwartych w ZS nr 2 mo偶na by艂o odwiedzi膰 stoiska, przy kt贸rych uczniowie wraz z nauczycielami prezentowali zasady rekrutacji, kierunki kszta艂cenia, ko艂a zainteresowa艅 w naszej Szkole. Mo偶na by艂o wzi膮膰 udzia艂 w pokazach,  wystawach, konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, obejrze膰 przedstawienie teatralne w j臋zyku angielskim, niemieckim i rosyjskim. Czas sp臋dzony w Zespole Szk贸艂 nr 2 umila艂 zesp贸艂 muzyczny stworzony spontaniczne z naszych uzdolnionych uczni贸w.
Mamy nadziej臋, 偶e przedstawione kierunki kszta艂cenia oraz mo偶liwo艣ci dalszej kariery zawodowej i edukacyjnej uczni贸w klas technicznych i zawodowych w Zespole Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu oka偶膮 si臋 atrakcyjne dla gimnazjalist贸w.
Serdecznie zapraszamy. Drzwi naszej Szko艂y stoj膮 przed Wami otworem.