ZAKO艃CZENIE SZKO艁Y Drukuj Email
Wpisany przez Brzostowska
wtorek, 29 kwietnia 2014 08:13
Po偶egnanie 98 Abiturient贸w
W ubieg艂y pi膮tek uczniowie technikum i liceum dla doros艂ych w Zespole Szk贸艂 nr 2 uroczy艣cie po偶egnali mury szko艂y. Ponad 30 absolwent贸w osi臋gn臋艂o imponuj膮ce wyniki w nauce, zas艂uguj膮c na Nagrody Starosty i Dyrektora Szko艂y. Statuetk臋 Prymusa Szko艂y za najlepsze wyniki w nauce i reprezentowanie szko艂y w konkursach i olimpiadach zdoby艂 Sebastian Gutkowski - ucze艅 klasy IV TAK. Uczniom wyr贸偶niaj膮cym si臋 szczeg贸ln膮 aktywno艣ci膮 przyznano pami膮tkowe nagrody. Nie zabrak艂o oczywi艣cie podzi臋kowa艅 dla Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i m艂odszych koleg贸w i kole偶anek. W sk艂aniaj膮cym do refleksji przem贸wieniu Dyrektor Szko艂y Grzegorz R贸偶a艅ski przywo艂a艂 posta膰 wielkiego Polaka Jana Paw艂a II i jego s艂ynne s艂owa skierowane do m艂odzie偶y: "Nie l臋kajcie si臋". Wicestarosta Powiatu Golubsko-Dobrzy艅skiego Pan Jacek Boluk-Sobolewski nie szcz臋dzi艂 s艂贸w uznania dla uczni贸w, kt贸rzy osi膮gn臋li ponadprzeci臋tne wyniki w nauce. Cz臋艣膰 artstyczna, utrzymana w konwencji zjazdu absolwent贸w, by艂a sugestywn膮 wizj膮 los贸w absolwent贸w. Byli w艣r贸d nich w艂a艣ciciele 艣wietnie prosperuj膮cych firm, spe艂nieni rodzice, szcz臋艣liwi ludzie. Szczerze 偶yczymy, aby w rzeczywisto艣ci ich losy potoczy艂y si臋 r贸wnie wspaniale i zapewniamy, 偶e drzwi naszej szko艂y pozostan膮 dla was zawsze otwarte.