V miejsce w finale og贸lnopolskim Drukuj Email
Wpisany przez Dybowska
sobota, 12 kwietnia 2014 14:15
Po raz czwarty uczniowie Technikum  Architektury Krajobrazu naszej szko艂y, wzi臋li udzia艂 w finale Og贸lnopolskigo Konkursu Wiedzy o Architekturze Krajobrazu. Odbywa艂 si臋 on w Gda艅sku, w Zespole Szk贸艂 Handlowo-Us艂ugowych. Nasz膮 szko艂臋 reprezentowali Martyna Jeziorska (3 TAK), Sebastian Gutkowski (4 tak) oraz Jacek Ma膰kiewicz (2 TAK).
W konkursie nale偶a艂o wykona膰 projekt zagospodarowania przestrzeni - placu zabaw. Nasza m艂odzie偶 imponowa艂a projektem, znajomo艣ci膮 艂aci艅skich termin贸w oraz technik architektonicznych. Przy wysokim poziomie konkursu nasza dru偶yna zaj臋艂a wysokie pi膮te miejsce w kraju. W finale konkursu rywalizowa艂o 21 szk贸艂 z ca艂ej Polski. Z wojew贸dztwa kujawsko-pomorskiego do fina艂owej rozgrywki zakwalifikowa艂y si臋, opr贸cz golubskiej szko艂y, plac贸wki z Inowroc艂awia oraz Aleksandrowa Kujawskiego.
Wcze艣niej odbywa艂y si臋 eliminacje szkolne, w kt贸rych wzi臋li udzia艂 wszyscy uczniowie Technikum Architektury Krajobrazu. Najlepsza tr贸jka pojecha艂a do Gda艅ska.  Gratulujemy m艂odzie偶y i 偶yczymy kolejnych sukces贸w.