Puchar Starosty Golubsko-Dobrzy艅skiego Drukuj Email
Wpisany przez Kowalska
sobota, 12 kwietnia 2014 13:04
W dniach 26 i 27 marca na sali gimnastycznej OSiRu odby艂 si臋 Turniej Pi艂ki Siatkowej Dziewcz膮t i Ch艂opc贸w organizowany przez nasz膮 szko艂臋 o Puchar Starosty Golubsko-Dobrzy艅skiego. W tej imprezie wzi臋艂y cztery dru偶yny ch艂opc贸w i sze艣膰 dru偶yn dziewcz膮t.
W 艣rod臋 26 marca do zmaga艅 siatkarskich przyst膮pili ch艂opcy. By艂y to nast臋puj膮ce reprezentacje : ZS nr 1, ZS nr 2, Gimnazjum z Nowej Wsi i Gimnazjum Golub-Dobrzy艅. Ch艂opcy swoje zawody rozegrali w systemie "ka偶dy z ka偶dym". W sumie nasi siatkarze rozegrali trzy spotkania w tym dwa wygrali i jeden przegrali w tie-breaku ko艅cz膮c turniej na II miejscu. Na dekoracji pucharowej przemawia艂 Starosta Golubsko-Dobrzy艅ski W. Kwiatkowski. Starosta wr臋czy艂 puchary dla zwyci臋skich dru偶yn. Burmistrz Miasta ufundowa艂 puchar dla najlepszej szko艂y miejskiej, kt贸r膮 zosta艂a dru偶yna z Zespo艂u Szk贸艂 nr 1 . Nast臋pnego dnia w czwartek do zmaga艅 przyst膮pi艂y reprezentacje dziewcz膮t. Tu z kolei do rywalizacji przyst膮pi艂y nast臋puj膮ce szko艂y : ZS nr 1, ZS nr 2, ZS nr 2 w Rypinie, Gimnazjum z Ga艂czewa, Gimnazjum z Nowej Wsi i Gimnazjum z Golubia-Dobrzynia. Dziewcz臋ta rozegra艂y mecze w dw贸ch grupach. W grupie nasze dziewcz臋ta rozegra艂y dwa mecze. Pierwszy i drugi mecz wygra艂y wychodz膮c z grupy na pierwszym miejscu, nast臋pnie gra艂y ostatni mecz o pierwsze miejsce w ca艂ym turnieju. Fina艂owy mecz by艂 najtrudniejszy, ostatecznie zwyczi臋偶y艂a reprezenatacji Gimnazjum im. M. Kopernika. Tym samym ko艅czymy turniej tak jak nasi ch艂opcy na II miejscu. Ko艅cz膮c turniej dziewcz膮t nasz Dyrektor Grzegorz R贸偶a艅ski dokona艂 dekoracji pucharowej dla zwyci臋skich dru偶yn. Najleszym dru偶yn膮 wr臋czy艂 puchary Starosty Golubsko-Dobrzy艅skiego. Wyr贸偶nienie dla najlepszej szko艂y miejskiej w postaci pucharu ufundowanego przez W艂adze Miasta otrzyma艂y z r膮k kierownika OSiRu p. Jaros艂awa Kaptajna nasze dziewcz臋ta reprezentuj膮c Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 2. Dzi臋kujemy serdecznie za obecno艣膰, wynikioraz oraz za pomoc w  zorganizowaniu tak du偶ej imprezy szkolnej.  Gratulujemy i serdecznie dzi臋kujemy Naszym Zawodnikom za wysi艂ek i zaanga偶owanie.
Reprezentacja dziewcz膮t : Agnieszka 呕abi艅ska, Natalia Piotrowska, Agata Nowi艅ska, Dominika K臋prowska, Monika Wici艅ska, Magdalena Muchewicz, Karolina Warlikowska, Agnieszka Jadzi艅ska, Hanna Milarska, Gutkowska Dorota, Modrzejewska Anita.
Reprezentacja ch艂opc贸w : 艢liwi艅ski Pawe艂, Modrzejewski Jakub, Burak Andrzej, Chojnicki Wojciech, Grochocki Dariusz, Zakrzewski 艁ukasz, Skrzeszewski Rados艂aw, Marcinkowski Krzysztof, Pietrkiewicz Jakub, Niburski Kacper.

Wyniki turnieju dziewcz膮t :
I Gimnazjum Ga艂czewo
II Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 2
III Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 2 w Rypinie
IV Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 1
V Gimnazjum z Nowej Wsi
VI Gimnazjum Golub-Dobrzy艅

Wyniki turnieju ch艂opc贸w :
I Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 1
II Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 2