DZIE艃 KOBIET Drukuj Email
Wpisany przez Lisewska
pi膮tek, 14 marca 2014 14:53
Zgodnie z tradycj膮 z okazji Dnia Kobiet uczniowie Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu przygotowali teatraln膮 niespodziank臋.  W tym roku by艂 to musical "Taniec wampir贸w - mroczna legenda". M艂odzi aktorzy opowiedzieli histori臋 nieustraszonego profesora Abronsiusa oraz jego ucznia Alfreda, kt贸rzy trafili do Transylwanii i zajrzeli do 艣wiata wampir贸w.
W godzinnym spektaklu wzi臋艂a udzia艂 m艂odzie偶 z technikum oraz zasadniczej szko艂y zawodowej. Uczniowie z wielkim zaanga偶owaniem i przej臋ciem wcielali si臋 w swoje role, ta艅czyli, 艣piewali, deklamowali. Nie zabrak艂o dobrze znanych pasjonat贸w sztuki, a tak偶e nowych, wspania艂ych talent贸w! Go艣cie spektaklu mogli te偶 zobaczy膰 wystaw臋 zdj臋膰 powsta艂ych na pr贸bach przed spektaklem.
Premiera og贸lnodost臋pna musicalu, odb臋dzie si臋 w Domu Kultury 29 marca o godzinie 17:00.
Serdecznie zapraszamy m艂odzie偶, rodzic贸w oraz mieszka艅c贸w powiatu.