STYPENDIUM PATRONACKIE Drukuj Email
Wpisany przez Kierownik
pi膮tek, 07 marca 2014 11:15
W dniu 6 marca 2014r na uroczystym apelu odby艂o si臋 wr臋czenie stypendium dla najlepszego mechanika pojazd贸w samochodowych z klas pierwszych. Otrzyma艂 je ucze艅 klasy IB Zasadniczej Szkoly Zawodowej Piotr Potocki. Stypendium ufundowa艂a firma Istrail, z kt贸r膮 szko艂a podpisa艂a porozumienie o wsp贸艂pracy w zakresie szkolenia m艂odocianych pracownik贸w. Firma Istrail obj臋艂a r贸wnie偶 swoim patronatem ca艂膮 klas臋 IB ZSZ. Dyrektor szko艂y Grzegorz R贸偶a艅ski powita艂 Dorot臋 Taglewsk膮 - asystenta prezesa firmy Istrail. Podzi臋kowa艂 w imieniu uczni贸w i nauczycieli za wsparcie, jakie zosta艂o udzielone uczniom i szkole. Pani Dorota Taglewska poinformowa艂a zebran膮 m艂odzie偶, 偶e stypendium b臋dzie przyznawane zawsze po uko艅czeniu semestru najlepszemu uczni贸wi z klasy pierwszej ucz膮cemu si臋 w zawodzie mechanik pojazd贸w samochodowych.
Firma Istrail obj臋艂a r贸wniez swoim patronatem ca艂膮 klas臋 IB ZSZ. Dzi臋ki wsp贸艂pracy b臋dzie zakupiony sprz臋t stanowi膮cy pomoc w nauczaniu przedmiot贸w zawodowych dla mechanika pojazd贸w samochodowych. Ka偶dy ucze艅 klasy IB ZSZ, ktora zosta艂a obj臋ta patronatem, otrzyma艂 prezent - przybory szkolne, kt贸re przydadz膮 si臋 w nauce.
ZACH臉CAMY INNYCH PRACODAWC脫W DO PODJ臉CIA TAK WSPANIA艁EJ INICJATYWY - NAGRADZANIU NAJLEPSZYCH UCZNI脫W W ZAWODZIE.