STUDNI脫WKA 2014 Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor
poniedzia艂ek, 27 stycznia 2014 19:15
Tradycyjnie i wzorowo
Rodzice i Maturzy艣ci 2014 zorganizowali tradycyjny bal studni贸wkowy. Uczniowie wdzi臋cznie przywitali zaproszone Grono Pedagogiczne podkre艣laj膮c rado艣膰 z obecno艣ci wszystkich Nauczycieli Zespo艂u Szk贸l Nr 2. Podzi臋kowali Rodzicom za wsparcie podczas przygotowa艅 oraz w trakcie studni贸wki. S艂owa pe艂ne szacunku i uznania, w imieniu rodzic贸w przekaza艂 Przewodnicz膮cy Rady Rodzic贸w pan Wojciech Jaworski. Dyrektor szko艂y pogratulowa艂 wszystkim uczniom elegancji, energii oraz klasy organizacyjnej. Wskaza艂 sukcesy m艂odzie偶y, 偶ycz膮c jednocze艣nie wymarzonych wynik贸w na egzaminie dojrza艂o艣ci oraz egzaminach zawodowych. Egzaminy, kt贸re s膮 sprawdzianem wiedzy, umiej臋tno艣ci oraz kompetencji kluczowych stanowi膮cych konieczn膮 podstaw臋 na wsp贸艂czesnym rynku pracy. Tradycyjnie w balu udzia艂 brali uczniowie technikum rolniczego, technikum ekonomicznego oraz technikum architektury krajobrazu.
Wspania艂a zabawa trwa艂a do bia艂ego rana. Dzi臋kujemy wszystkim za wspania艂a atmosfer臋 oraz niezapomniane wra偶enia.