Pomagamy psiakom przetrwa膰 zim臋 Drukuj Email
Wpisany przez Jagodzi艅ska
poniedzia艂ek, 27 stycznia 2014 18:49
"Pies to wspania艂y przyjaciel
Nie zadaje pyta艅, nie krytykuje.."
Zwyczajem spo艂eczno艣ci uczniowskiej Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 od lat s膮 akcje charytatywne. W zwi膮zku z tym 20 grudnia zosta艂 zorganizowany kiermasz sprzeda偶y ciasta, kt贸ry prowadzi艂y uczennice z klasy II TE. S艂odko艣ci przygotowane zosta艂y wcze艣niej przez uczni贸w poszczeg贸lnych klas technikum. Dodatkowo, uczniowie z klas architektury krajobrazu - na zaj臋ciach praktycznych przygotowali wiele ciekawych stroik贸w 艣wi膮tecznych, kt贸re mo偶na by艂o naby膰 za symboliczne kwoty. Podczas 艢wi膮t b臋d膮 one zdobi膰 nasze sto艂y. Na kiermaszu wystawione r贸wnie偶 zosta艂y na sprzeda偶 - do艣膰 nietypowe kalendarze - zawieraj膮ce opublikowane prace uczni贸w naszej szko艂y; propaguj膮ce akcj臋 profilaktyczn膮; przeprowadzan膮 niedawno w艣r贸d spo艂eczno艣ci uczniowskiej. Dzi臋ki ch臋ciom, pracy i dobrej woli wielu os贸b uda艂o si臋 zebra膰 艂膮cznie kwot臋 512,60. W zwi膮zku z tym, 偶e zwierz臋ta potrzebuj膮 pomocy - pomagajmy im. Wdzi臋czno艣膰 tych, kt贸rych byt zale偶y od nas - jest bezcenna.  Dlatego   zebrane  podczas tegorocznej akcji pieni膮dze - przeznaczone zostan膮 na zakup mi臋dzy innymi karmy dla zwierz膮t przebywaj膮cych w Golubsko-Dobrzy艅skim Schronisku.