MIKO艁AJKOWY TURNIEJ PI艁KI SIATKOWEJ DRU呕YN MIESZANYCH Drukuj Email
Wpisany przez Piotrkowski
艣roda, 11 grudnia 2013 09:31
W miko艂ajki w naszej szkole odby艂 si臋 mi臋dzywydzia艂owy turniej pi艂ki siatkowej dru偶yn mieszanych. Zawody rozgrywano do dw贸ch wygranych set贸w a przez ca艂y czas trwania meczu na boisku musia艂y znajdowa膰 si臋 co najmniej dwie dziewczyny. Dru偶yny do turnieju podesz艂y z zabawowym nastawieniem niemniej jednak emocji i ciekawych zagra艅 nie zabrak艂o. Rozgrywki sta艂y na dobrym poziomie a najwi臋cej wra偶e艅 dostarczy艂 ostatni mecz o pierwsze miejsce pomi臋dzy reprezentacjami Zasadniczej Szko艂y Zawodowej i Technikum Rolniczego. To spotkanie bardzo podoba艂o si臋 kibicom a wiele zagra艅 zapiera艂o dech w piersi. Ostatecznie pierwsze miejsce zaj臋li zawodnicy Zasadniczej Szko艂y Zawodowej przed reprezentacj膮 Technikum Rolniczego, trzecie miejsce zdobyli uczniowie Technikum Ekonomicznego a czwarte Technikum Architektury Krajobrazu.
Organizatorzy dzi臋kuj膮 wszystkim za wsp贸ln膮 zabaw臋 i zapraszaj膮 na kolejne sportowe wydarzenia, kt贸rych w naszej szkole nie brakuje. Ju偶 19.12.2013 reprezentacja pi艂karzy wybiera si臋 na turniej do Brodnicy. O wynikach poinformujemy na stronie internetowej szko艂y. Trzymajcie kciuki.