Sukces naszych siatkarzy! Drukuj Email
Wpisany przez Wichrowski
czwartek, 28 listopada 2013 15:04
Z wielk膮 satysfakcj膮 informujemy, 偶e reprezentacja ch艂opc贸w naszej szko艂y zdoby艂a I miejsce w  VII Turnieju Pi艂ki Siatkowej Szk贸艂 Rolniczych Woj. Kujawsko-Pomorskiego o Puchar Dyrektora Zespo艂u Szk贸艂 Rolniczych w Brodnicy. Turniej odby艂 si臋 21.11.2013r. Jest to jak dot膮d najwi臋kszy sukces naszej dru偶yny na tak powa偶nej imprezie. W zawodach wzi臋艂o udzia艂 pi臋膰  szk贸艂 z: Brodnicy, Grudzi膮dza, Grubna, Wronia i Golubia-Dobrzynia. Nasza dru偶yna rozegra艂a cztery spotkania wygrywaj膮c zdecydowanie wszystkie mecze 2:0. Na pocz膮tku rywalizowali艣my w grupie wygrywaj膮c z Grubnem i Wroniem, nast臋pnie w p贸艂finale zmierzyli艣my si臋 ze szko艂膮 z Brodnicy, a w finale ponownie zwyci臋偶yli艣my z Grubnem. Nasi zawodnicy pokazli bardzo dobr膮 gr臋 przede wszystkim w ataku i bloku, uniemo偶liwiaj膮c przeciwnikom wygranie chocia偶by jednego seta.
Bardzo dobrze zaprezentowa艂y si臋 r贸wnie偶 dziewczyny, kt贸re dzie艅 wcze艣niej w tym samym turnieju zdoby艂y trzecie miejsce. W grupie gra艂y dwa mecze, gdzie pierwszy przegra艂y z Grubnem 0:2, natomiast w drugim wygra艂y z Grudzi膮dzem 2:1. Dzi臋ki zwyci臋stwu ze szko艂膮 z Grudzi膮dza nasze zawodniczki zaj臋艂y drugie miejsce w grupie i tym samym mog艂y gra膰 o 3 miejsce w ca艂ym turnieju. W ma艂ym finale zmierzy艂y si臋 z gospodarzem zawod贸w, ZSR z Brodnicy. W tym spotkaniu zagra艂y sw贸j najlepszy mecz w turnieju wygrywaj膮c go 2:0.
Gratulujemy sukces贸w naszym zespo艂om siatkarskim i 偶yczymy kolejnych zwyci臋stw!
Sk艂ady dru偶yn:
Dziewcz臋ta:  Agnieszka 呕abi艅ska, Natalia Piotrowska, Monika Wici艅ska, Dominika Koprowska, Magda Muchewicz, Agnieszka Jadzi艅ska oraz Agata Nowi艅ska.
Ch艂opcy:  Pawe艂 艢liwi艅ski, Jakub Modrzejewski, Krzysztof Marcinkowski, Jakub Pietrkiewicz, Andrzej Burak oraz Wojtek Chojnicki.