Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Prze艂ajowych Drukuj Email
Wpisany przez Krzykalska
wtorek, 15 pa藕dziernika 2013 13:52
W czwartkowy poranek, 10 pa藕dziernika 2013r. odby艂y si臋 Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Prze艂ajowych. Z rado艣ci膮 informujemy, 偶e reprezentacja dziewcz膮t i ch艂opc贸w Naszej szko艂y okaza艂a si臋 najlepsza i wywalczy艂a mistrzostwo powiatu, zajmuj膮c I miejsce. Reprezentacja dziewcz膮t wykaza艂a si臋 du偶ym duchem walki. Do 4 zmiany to dru偶yna Zespo艂u Szk贸艂 nr 1 utrzymywa艂a znaczn膮 przewag臋. Na 5 zmianie Weronice Ko艅czalskiej uda艂o si臋 wyprzedzi膰 rywalk臋 i po ka偶dej kolejnej zmianie przewaga powi臋ksza艂a si臋, a偶 do ko艅ca zmaga艅. Ch艂opcy natomiast od pierwszej zmiany wysun臋li si臋 na prowadzenie i utrzymali je do ko艅ca biegu, nie daj膮c rywalom 偶adnych szans. Zwyci臋偶aj膮c w Mistrzostwach Powiatu, uzyskali awans do udzia艂u w Mistrzostwach Wojew贸dztwa kujawsko-pomorskiego, gdzie b臋d膮 reprezentowa膰  powiat golubsko-dobrzy艅ski.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom udanego startu i 偶yczymy sukces贸w w dalszych rozgrywkach. Uczniowie  wyst膮pili w nast臋puj膮cym sk艂adzie:
Dziewcz臋ta: Jadzi艅ska Agnieszka, Do艂臋gowska Klaudia, St臋pnik Paulina, Bali艅ska Karolina, Ko艅czalska Weronika, Muchewicz Magdalena, Jaskulska Marta, Wi艣niewska Aleksandra, Wici艅ska Monika, Majewska Mariola, Warlikowska Karolina.
Ch艂opcy: Klewicz 艁ukasz, 呕uchowski Sylwester, Grochocki Dariusz, Rutkowski Adam, Dudzi艅ski Rados艂aw, Markowski 艁ukasz, Marcinkowski Krzysztof, Burak Andrzej, Modrzejewski Jakub, Jarz臋bowski Wojciech, D臋bicki Kamil.