Szlakiem Fryderyka Chopina Drukuj Email
Wpisany przez Kowalska
艣roda, 09 pa藕dziernika 2013 07:44
W dniu 05.10.2013r. uczestniczyli艣my w XLVI Rajdzie Pieszym Szlakiem Fryderyka Chopina z Golubia do Szafarni, organizowany przez Oddzia艂 PTTK. Rajd rozpocz膮l si臋 o godzinie 9.00 zbi贸rk膮 w Golubiu na Rynku. Z naszej szko艂y udzia艂 w rajdzie wzi臋li uczniowie z Technikum Architektury Krajobrazu i Technikum Ekonomicznego pod opiek膮 p. Agnieszki Kowalskiej, Gabrieli Kaliskiej, Joannej Krzykalskiej oraz pana Jakuba Piotrowskiego. Maszerowali艣my ponad 13 km podziwiaj膮c uroki jesiennego krajobrazu le艣nego. Pogoda dopisa艂a-by艂o ciep艂o i s艂onecznie, wi臋c mogli艣my oddycha膰 艣wie偶ym powietrzem, mi艂o pogawedzi膰 z kolegami i kole偶ankami. Oko艂o po艂udnia dotarli艣my na Bobrowiska. Tu nad ogniskiem piekli艣my kie艂baski. Po posi艂ku i kr贸tkim odpoczynku wuruszyli艣my w dalsz膮 tras臋 wiod膮c膮 do Szafarni. Po dotarciu do celu czeka艂 na uczestnik贸w gor膮cy posi艂ek. Nast臋pnie Dyrektor Zamku p. Piotr Kwiatkowski z komandosem rajdu p. Teres膮 Miciak dokonali dekoracji rajdu. Dla ka偶dej szko艂y uczestnicz膮cej w rajdzie wr臋czono dyplomy i pami膮tkowe statuetki.