PUCHARY DYREKTORA Drukuj Email
Wpisany przez Piotrkowski
wtorek, 08 pa藕dziernika 2013 13:38
Pierwszego dnia pa藕dziernika w Naszej szkole rozegrane zosta艂y coroczne, mi臋dzywydzia艂owe zawody o Puchar Dyrektora Zespo艂u Szk贸艂 Nr2 w Golubiu-Dobrzyniu. Dla dziewcz膮t zorganizowano turniej pi艂ki koszykowej, natomiast ch艂opcy rywalizowali w turnieju pi艂ki no偶nej. Do 偶e艅skiej rywalizacji zg艂osi艂y si臋 trzy zespo艂y, zabrak艂o reprezentacji Zasadniczej Szko艂y Zawodowej. Zwyci臋sko ze swoich potyczek wysz艂y dziewcz臋ta z Technikum Ekonomicznego i to one zdoby艂y Puchar Dyrektora ZS nr2. Na drugim miejscu podium stan臋艂a reprezentacja Technikum Rolniczego a na trzecim Technikum Architektury Krajobrazu. W pi艂k臋 no偶n膮 zagra艂y wszystkie cztery m臋skie dru偶yny. Trzeci raz z rz臋du zwyci臋zcami zostali reprezentanci Zasadniczej Szko艂y Zawodowej, kt贸rzy wygrali wszystkie swoje mecze. Walka o pozosta艂e trzy lokaty by艂a bardzo zaci臋ta bowiem wszystkie trzy zaspo艂y mia艂y identyczny bilans (jedno zwyci臋stwo i dwie pora偶ki). O kolejno艣ci zadecydowa艂y zdobyte i staracone bramki w poszczeg贸lnych spotkaniach. Ostatecznie drugie miejsce zdobyli ch艂opcy z Technikum Ekonomicznego, trzecie uczniowie Technikum Rolniczego a na czwartej pozycji zako艅czy艂a reprezentacja Technikum Architektury Krajobrazu.
Zawody rozegrano w bardzo mi艂ej atmosferze i zgodnie z duchem "FAIR PLAY". Wszystkim dru偶ynom gratulujemy i dzi臋kujemy za dobr膮 wsp贸ln膮 zabaw臋. Fotografie zwyci臋skich dru偶yn zawisn膮 pod gablotami z przechodnimi pucharami na szkolnym korytarzu.