INEGRACYJNIE I WESO艁O Drukuj Email
Wpisany przez Pedagog
pi膮tek, 27 wrze艣nia 2013 18:26
Dnia 26-09-2012r. odby艂 si臋 rajd integracyjny dla klas pierwszych: Technikum Ekonomicznego, Technikum Rolniczego, Technikum Architektury Krajobrazu oraz klasy Ia, Ib, Ic  Zasadniczej Szko艂y Zawodowej. Rajd po艂膮czony zosta艂 z otrz臋sinami. Wzorem lat ubieg艂ych miejscem integracji by艂a Osada Karb贸wko malowniczo po艂o偶ona w dolinie Drw臋cy. Pierwszym punktem spotkania by艂o zwiedzanie Osady. Uczniowie podziwiali m.in. domy pokryte strzech膮, zobaczyli widok ca艂ej okolicy z wie偶y, odwiedzili Dom Rybaka, stadnin臋 koni, mini zoo oraz obiekty sportowe.
Po d艂ugim spacerze ka偶da klasa z wychowawc膮 doskonale bawi艂a si臋 przy grach i zabawach integracyjnych. Nast臋pnie odby艂a si臋 rywalizacja mi臋dzy klasami w konkurencjach sportowych. Zawody przeprowadzono z dystansem i poczuciem humoru. W sk艂ad konkurencji wchodzi艂y: podawanie pi艂ki g贸r膮 i do艂em w rz臋dach, przeci膮ganie lin膮, bieg z jajkiem. Rywalizacja wzbudzi艂a du偶o 艣miechu i wprowadzi艂a uczni贸w w weso艂y nastr贸j.
Po wsp贸lnej zabawie uczniowie uroczy艣cie zostali w艂膮czeni do spo艂eczno艣ci uczniowskiej. Nast臋pnie wszyscy udali si臋 na wsp贸lny posi艂ek. By艂y to kie艂baski z grilla serwowane przez kucharzy z Osady. Pogoda - aczkolwiek kapry艣na w tym roku, urokliwe miejsce, pyszne jedzenie i dobra zabawa sprawi艂y, 偶e uczniowie w wybornych humorach wr贸cili do szko艂y. Na pewno ten rajd b臋dzie im si臋 dobrze kojarzy艂 z pocz膮tkiem edukacji w ZS nr 2.