Miting Lekkoatletyczny Drukuj Email
Wpisany przez Wichrowski
pi膮tek, 14 czerwca 2013 20:59
W dniu 07.06.2013r. ju偶 po raz czwarty z rz臋du w Jab艂onowie Pomorskim odby艂 si臋 Wojew贸dzki Miting Lekkoatletyczny Szk贸艂 Ponadgimnazjalnych. Jak co roku w imprezie brali udzia艂 uczniowie naszej szko艂y, kt贸rzy tworzyli 20-osobow膮 reprezentacj臋. Uroczystego otwarcia zawod贸w dokona艂 Wiceprzewodnicz膮cy Sejmiku Wojew贸dztwa Kujawsko-Pomorskiego, Ryszard Bober. Do rywalizacji przyst膮pi艂o blisko 150 zawodniczek i zawodnik贸w z 10 szk贸艂 naszego wojew贸dztwa. Sportowcy rywalizowali w nast臋puj膮cych konkurencjach: biegi na 100m, 400m, 800m, 1500m, oraz sztafeta 4x100m, skok w dal i wzwy偶, rzut oszczepem, pchni臋cie kul膮. Nasi uczniowie, jak zwykle nie zawiedli i pokazali, 偶e potrafi膮 zdobywa膰 wysokie lokaty na du偶ych imprezach sportowych. Klasyfikacja by艂a tylko indywidualna i tak przedstawiaj膮 si臋 najlepsze wyniki naszych lekkoatlet贸w:
Pchni臋cie kul膮 (dz) - II m-ce Agnieszka Kurdyn
400m (dz) - III m-ce - Agnieszka 呕abi艅ska, IV - Agnieszka Wr贸blewska, V - Anna Marcinkowska
1500m (dz) - III m-ce - Mariola Majewska
Sztafeta 4x100m (dz) - III m-ce - A. Marcinkowska, I. Piotrkiewicz, D. Ko艅czalska,  M. B膮kowska
Sztafeta 4x100m (ch艂) - III m-ce - M. Modrzejewski, D. Grochocki, M. Cedro, D. Kr贸l
100m (ch艂) - IV m-ce - Darek Grochocki, V - M. Cedro
200m (ch艂) - VI m-ce - Damian Kr贸l