Zawita艂a WIOSNA Drukuj Email
Wpisany przez Kowalska
wtorek, 23 kwietnia 2013 11:09
W sobot臋 20 kwietnia br, odby艂 si臋 "XLVI Rajd Wiosenny" z Ciechocina do Golubia-Dobrzynia organizowany przez oddzia艂 PTTK. Celem rajdu by艂o propagowanie aktywnego sp臋dzania czasu wolnego oraz uczulanie uczni贸w na pi臋kno krajobrazu. Pod opiek膮 Agnieszki Kowalskiej i Gabrieli Kaliskiej w rajdzie uczestniczy艂o 30 uczni贸w z Technikum Ekonomicznego, Rolniczego i Architektury Krajobrazu. Wszyscy uczestnicy byli zachwyceni s艂oneczn膮 pogod膮, ciekaw膮 tras膮 i ogniskiem w Dulniku, gdzie mo偶na by艂o odpocz膮膰 i upiec kie艂baski. Po dotarciu na miejsce w Szkole Podstawowej nr 2 czeka艂 na uczestnik贸w rajdu obiad, a nast臋pnie odby艂a si臋 dekoracja, rozdanie nagr贸d dla poszczeg贸lnych grup - w klasyfikacji og贸lnej zaj臋li艣my wyr贸偶niaj膮ce III miejsce z czego bardzo si臋 ucieszyli艣my.