DLA PRZEDSI臉BIORCZYCH Drukuj Email
Wpisany przez Boniecka
wtorek, 23 kwietnia 2013 10:44
17 kwietnia m艂odzie偶 naszej szko艂y wzi臋艂a udzia艂 w X ju偶 edycji "Dnia przedsi臋biorczo艣ci", kt贸ry organizowany by艂 przez Fundacj臋 M艂odzie偶owej Przedsi臋biorczo艣ci. M艂odzi praktykanci mieli mo偶liwo艣膰 zapoznania si臋 w praktyce z wymarzonym zawodem, jego specyfik膮 oraz pozyskali informacje o wymaganym wykszta艂ceniu, umiej臋tno艣ciach czy predyspozycjach niezb臋dnych do jego wykonywania. Uczniowie u艣wiadomili sobie r贸wnie偶 zwi膮zek mi臋dzy wykszta艂ceniem a swoj膮 przysz艂膮 karier膮 zawodow膮.
Uczniowie odbyli kilkugodzinn膮 praktyk臋 w nast臋puj膮cych firmach i instytucjach:
Komenda Powiatowa Policji, Komenda Powiatowa Pa艅stwowej Stra偶y Po偶arnej, Przedszkole Publiczne nr 2 im. Marii Konopnickiej, Niepubliczne Przedszkole im. Juliana Tuwima "Julianek", Foto-Video-Handel J贸zef Kr臋pe膰, Studio urody Kinga Tykarska, Salon fryzjerski "Mateusz", ABM Fortec BP, MKK sp. z o.o., Salon Fryzjerski i Fotograficzny Marzena Zieli艅ska.
Dzi臋kujemy w-w firmom i instytucjom za wsp贸艂prac臋 i serdeczne przyj臋cie naszych uczni贸w.