Mistrzostwa szko艂y 64-polowej damy zako艅czone Drukuj Email
Wpisany przez D膮bek
czwartek, 11 kwietnia 2013 07:41

Po sze艣ciu miesi膮cach zmaga艅 przy warcabnicy zako艅czone zosta艂y Mistrzostwa Szko艂y w warcabach o puchar dyrektora. W zmaganiach wzi臋艂o udzia艂 艂膮cznie ponad dwudziestu uczni贸w naszej szko艂y. Turniej rozegrano w cz臋艣ci fina艂owej systemem pucharowym. Miejscem warcabowych zmaga艅 by艂a biblioteka szkolna. Czas na rozegranie ka偶dej partii by艂 w zasadzie nieograniczony. Pojedynki w parach by艂y do dw贸ch wygranych. Ostateczne wyniki przedstawiaj膮 si臋 w spos贸b nast臋puj膮cy:
I miejsce: Jakub Pietrkiewicz
II miejsce: Marcin Gr臋bocki, III miejsce: Andrzej Burak
Pozostali uczestnicy: Nowicki Mateusz, Zdzieb艂owski Pawe艂, Papkow Pawe艂, Ma膰kiewicz Jacek, Jurkiewicz Adrian, Nowicki Jakub, Koz艂owski Mariusz, Kr贸l Patryk, D膮browski Marek, Tokarski Kamil, Rumi艅ski S艂awek, 艢liwi艅ski Pawe艂, Bolewska Sylwia.