膯WIER膯FINA艁Y WOJEW脫DZKIE W PI艁K臉 SIATKOW膭 Drukuj Email
Wpisany przez Wichrowski
wtorek, 12 lutego 2013 18:57
W dniach 11-12.02.2013r. dru偶yny Zesp贸艂 Szk贸艂 Nr 2, zar贸wno w kategorii dziewcz膮t jak i ch艂opc贸w, reprezentowa艂 Powiat golubsko-dobrzy艅ski w turnieju 膰wier膰fina艂owym kujawsko-pomorskiej licealiady, kt贸ry odby艂 si臋 w Zespole Szk贸艂 nr 10 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu. W turnieju bra艂y udzia艂 po cztery dru偶yny. Zawody rozgrywane by艂y systemem pucharowym, gdzie zwyci臋zcy swoich meczy automatycznie wchodzili do fina艂u rozgrywek. Nasze dziewczyny w swoim pierwszym meczu pokona艂y Zesp贸艂 Szk贸艂 z Che艂m偶y 2:1 i w finale zmierzy艂y si臋 z dru偶yn膮 z X LO w Toruniu. W tym meczu musia艂y uzna膰 wy偶szo艣膰 rywalek i tym samym zdoby艂y II miejsce w ca艂ym turnieju. To co uda艂o si臋 dziewczynom, niestety nie uda艂o si臋 ch艂opakom, kt贸rzy r贸wnie偶 rywalizowali ze szko艂膮 z Che艂m偶y. Po wyr贸wnanym meczu przegrali w tie-breaku, zdobywaj膮c III miejsce w zawodach. Warto zwr贸ci膰 uwag臋 na fakt, i偶 przysz艂o nam rywalizowa膰 z zawodnikami i zawodniczkami graj膮cymi w r贸偶nych klubach, kt贸rzy maj膮 zupe艂nie inn膮 intensywno艣膰 trening贸w od naszych uczni贸w, trenuj膮cych tylko na zaj臋ciach SKS. Dlatego naszym siatkarkom i siatkarzom nale偶膮 si臋 s艂owa uznania i du偶e gratulacje za dobre wyniki oraz godne reprezentowanie Zespo艂u Szk贸艂 Nr 2 w powiecie i wojew贸dztwie.
Sk艂ady dru偶yn:
Dziewcz臋ta: Agnieszka 呕abi艅ska, Natalia Piotrowska, Gabriela Konarzewska, Weronika Arciszewska, Dominika K臋prowska, Karolina Warlikowska, Agnieszka Malinowska.
Ch艂opcy: Pawe艂 艢liwi艅ski, Damian Kr贸l, Jakub Modrzejewski, S艂awomir M臋偶ykowski, Krzysztof Marcinkowski, Jakub Pietrkiewicz, Andrzej Burak, Wojciech Chojnicki.