ZADUSZKI BLUSOWE w Szafarni Drukuj Email
Wpisany przez G贸rska
艣roda, 07 listopada 2012 08:29
O艣rodek Chopinowski w Szafarni prowadzi o偶ywion膮 dzia艂alno艣膰 koncertow膮. Cykliczne koncerty, skupiaj膮ce sta艂ych bywalc贸w oraz coraz to nowych meloman贸w, odbywaj膮 si臋 przynajmniej kilka razy w miesi膮cu, w kameralnej atmosferze, tradycyjnie w niedziele o godzinie 17:00. Do grona meloman贸w od 4 listopada 2012r. do艂膮czyli r贸wnie偶 uczniowie Zespo艂u Szk贸艂 nr 2. Grupa 11. uczni贸w z klas maturalnych mia艂a mo偶liwo艣膰 pos艂ucha膰 bluesa w wykonaniu zespo艂u Open Blues. Tematyka utwor贸w dotyczy艂a spraw egzystencjalnych, ale dzi臋ki d藕wi臋kom fortepianu, harmonijki ustnej, gitary i perkusji koncert nie by艂 nudny. Sta艂 si臋 niezwyk艂ym prze偶yciem.
Dzi臋ki wsp贸艂pracy Zespo艂u Szk贸艂 Nr 2 z O艣rodkiem Chopinowskim w Szafarni kolejne grupy uczni贸w b臋d膮 mog艂y uczestniczy膰 w podobnych wydarzeniach kulturalnych.