SZKO艁A SUKCESU Drukuj Email
Wpisany przez G贸rska
poniedzia艂ek, 02 lipca 2012 18:01
W Zespole Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu dobieg艂 ko艅ca rok szkolny 2011/2012 r. W czwartek 28 czerwca uroczyste podsumowanie wynik贸w mieli uczniowie klas Zasadniczej Szko艂y Zawodowej, a w pi膮tek 29 czerwca uczniowie klas Technikum Rolniczego, Technikum Ekonomicznego i Technikum Architektury Krajobrazu. Ten rok szkolny zako艅czy艂 si臋 wyj膮tkowymi sukcesami. W klasach ZSZ 艣wiadectwa z wyr贸偶nieniem otrzyma艂o 7 uczni贸w, a w klasach TR, TE i TAK wr臋czono rekordow膮 ilo艣膰 艣wiadectw z wyr贸偶niem, bo a偶 50. Specjalne wyr贸偶nienia przygotowano r贸wnie偶 dla finalist贸w i uczestnik贸w olimpiad oraz konkurs贸w przedmiotowych.
Statuetk臋 PRYMUS ZESPO艁U SZK脫艁 NR 2 W GOLUBIU-DOBRZYNIU otrzyma艂 w tym roku Sebastian Gutkowski z kl. II TAK. Wyr贸偶nienie to dotyczy uczni贸w, kt贸rzy s膮 przyk艂adem wzorowej postawy w zachowaniu  i uzyskali najwy偶sz膮 艣redni膮 ocen. Wszystkim Nauczycielom i Uczniom gratulujemy sukces贸w i 偶yczymy wspania艂ych, bezpiecznych wakacji.