XXXVI Olimpiada Wiedzy i Umiej臋tno艣ci Rolniczej Drukuj Email
Wpisany przez Szynkiewicz
艣roda, 25 kwietnia 2012 09:28
20 kwietnia 2012 r. w ZS w Bielicach odby艂y si臋 eliminacje okr臋gowe XXXVI Olimpiady Wiedzy i Umiej臋tno艣ci Rolniczej. Z naszej szko艂y zakwalifikowanych by艂o 4  uczni贸w z nast臋puj膮cych blok贸w: produkcja ro艣linna - 艁ukasz Martewicz, produkcja zwierz臋ca - Micha艂 P艂ocharski, mechanizacja - Malwina Bazmirowska, architektura krajobrazu - Przemys艂aw Borowski. W olimpiadzie z tych czterech blok贸w bra艂o udzia艂 79 uczestnik贸w z 34 powiat贸w okr臋gu bydgoskiego.
W wyniku przeprowadzonych eliminacji teoretycznych i praktycznych ucze艅 klasy III technikum rolniczego naszej szko艂y Micha艂 P艂ocharski wywalczy艂 bardzo wysokie 3 miejsce i uzyska艂 tytu艂 finalisty olimpiady oraz prawo reprezentowania ZS-2 w etapie centralnym OWiUR.
Serdecznie gratulujemy Micha艂owi i 偶yczymy powodzenia na fina艂owym etapie olimpiady.