TARGI EDU'2012 Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor
poniedzia艂ek, 26 marca 2012 07:15
Po raz kolejny Powiat golubsko-dobrzy艅ski zorganizowa艂 targi edukacyjne, przedstawiaj膮c bogat膮 ofert臋 rekrutacyjn膮 szk贸艂 ponadgimnazjalnych.
Szczeg贸lnie sympatycznie prezentowa艂a si臋 oferta Zespo艂u Szk贸艂 Nr 2. Dla uczni贸w gimnazjum zorganizowali艣my stoisko informacyjne, znakomite przedstawienia wokalne, teatralne czy taneczne. Atrakcj膮 by艂 r贸wnie偶 pokaz wolty偶erki szkolnego klubu sportowego "AREZ".
Czas prezentacji naszych talent贸w stanowi艂 tylko pretekst do przedstawienia sp贸jnej oferty edukacyjnej pod has艂em "KSZTA艁TUJEMY LUDZI, zamiast fabrykowa膰 uczni贸w". Celem dzia艂ania naszej szko艂y jest kszta艂towanie kompetencji koniecznych na rynku pracy. Dlatego ka偶dy ucze艅 zdobywa konieczne kompetencje kluczowe oraz kwalifikacje techniczne i zawodowe. Maj膮c mo偶liwo艣膰 pog艂臋biania wiedzy i umiej臋tno艣ci w oparciu o baz臋 szko艂y, wsp贸艂prac臋 z ponad 100 firmami regionu lub realizacj臋 innowacyjnych projekt贸w UE.
Nasza oferta to nie has艂a czy profile, lecz uczciwa realizacja wizji szko艂y technicznej,
opartej na potrzebach m艂odego cz艂owieka oraz dynamicznie zmieniaj膮cego si臋 rynku pracy.