e-DEKLARACJE dla ZS-2 Drukuj Email
艣roda, 30 stycznia 2013 00:00
1% podatku dla Zespo艂u Szk贸艂 nr 2
Szanowni Pa艅stwo!
Rozliczaj膮c swoje dochody za rok 2013 ka偶dy mo偶e przeznaczy膰 1% podatku na organizacj臋 po偶ytku publicznego. Chc膮c przekaza膰 cz臋艣膰 podatku na pomoc plac贸wkom o艣wiatowym za po艣rednictwem Toru艅skiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole nale偶y:
- wpisa膰 w odpowiedniej rubryce formularza PIT 37 cz臋艣膰 "I" rubryka 131 Nr KRS 0000121592 numer wpisu do Krajowego Rejestru S膮dowego i wyliczon膮 kwot臋 odpisu od podatku;
- w kolejnej rubryce poda膰 jej nazw臋 i siedzib臋 - (PIT 37 cz臋艣膰 "J" poz. 133); Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu, ul. Kili艅skiego 31, 87-400 Golub-Dobrzy艅.
- zaznaczy膰 wyra偶enie zgody na obr贸t danymi osobowymi;
- z艂o偶y膰 do 30 kwietnia 2014 r. zeznanie podatkowe.
Na tej podstawie urz膮d skarbowy przeka偶e pieni膮dze na wskazany po偶ytek publiczny.
Dalsze czynno艣ci organizacyjne zwi膮zane z podzia艂em i przekazywaniem zgromadzonych 艣rodk贸w plac贸wkom o艣wiatowym realizowane b臋d膮 przez Toru艅skie Stowarzyszenie Pomocy Szkole zgodnie z og贸lnymi przepisami prawa, przyj臋tym regulaminem wewn臋trznym oraz wdro偶onymi rozwi膮zaniami organizacyjnymi, kt贸re pozwalaj膮 na  kierowanie zebranych 艣rodk贸w do konkretnych plac贸wek zgodnie z oczekiwaniami ofiarodawc贸w.
Serdecznie dzi臋kujemy za wsparcie naszej akcji.
Wszystkim potencjalnym ofiarodawcom przekazujemy informacj臋 o stowarzyszeniu:
Toru艅skie Stowarzyszenie Pomocy Szkole
numer Krajowego Rejestru S膮dowego:  0000121592