NASI PI艁KARZE NIEZAWODNI! Drukuj Email
Wpisany przez Piotrkowski
pi膮tek, 16 grudnia 2011 08:51
W dniu 15.12.2011 w Brodnicy odby艂a si臋 dziesi膮ta edycja Gwiazdkowego Turnieju Halowej Pi艂ki No偶nej Ch艂opc贸w o Puchar Przewodnicz膮cego Rady Powiatu Brodnickiego. Nasz膮 szko艂臋 reprezentowa艂a dru偶yna sk艂adaj膮ca si臋 z siedmiu zawodnik贸w. Niestety z powodu kontuzji nie m贸g艂 zagra膰 nasz podstawowy napastnik Kamil Buczy艅ski. Wylosowali艣my trudn膮 grup臋 B. Pierwszy mecz przegrali艣my po zaci臋tej walce z ZSR Brodnica 0:1. W kolejnym meczu z faworytami z Jab艂onowa Pomorskiego odnie艣li艣my zwyci臋stwo 2:1. Ostatni mecz grupowy wygrali艣my 2:0 z reprezentacj膮 ZS Wronie. Z grupy wyszli艣my na drugim miejscu i zagrali艣my o wej艣cie do fina艂u z dru偶yn膮 z Grudzi膮dza. Mecz wygrali艣my 3:2. W meczu o pierwsze miejsce spotkali艣my si臋 z ekip膮 z Gronowa. Przez ca艂y mecz byli艣my dru偶yn膮 dominuj膮c膮, niestety w ko艅cowych minutach pi艂karze z Gronowa przeprowadzili jedn膮 akcj臋 na miar臋 zwyci臋stwa. Nasza dru偶yna pokaza艂a doskona艂膮 gr臋 zar贸wno w ataku jak i w defensywie, zas艂u偶yli艣my na zwyci臋stwo lecz zabrak艂o szcz臋艣cia ale taki jest sport. Dla naszej reprezentacji wielkie podzi臋kowania za wspania艂膮 gr臋 i zaanga偶owanie.
Sk艂ad naszej dru偶yny: Micha艂 Makowski (c), Kacper Piotrowski, Daniel Le艣nicki, Dawid Konczalski, Jakub Nowicki, Przemys艂aw Sadowski, Krzysztof Orzechowski(b)