Mistrzostwa Powiatu - BP Drukuj Email
Wpisany przez Kowalska
czwartek, 22 wrze艣nia 2011 07:29
Dnia 21.09.2011r. w lasku miejskim za stadionem OSiRu w Golubiu-Dobrzyniu odby艂y si臋 Mistrzostwa Powiatowe w Biegach Prze艂ajowych Indywidualnych. W kategorii szk贸艂 ponadgimnazjalnych wystartowa艂y trzy szko艂y: ZSnr.1, ZSnr.2, ZS Kowalewo Pom. Na starcie zjawili si臋 najlepsi uczniowie w/w szk贸艂. D艂ugo艣膰 trasy wynios艂a 1000 m dla dziewcz膮t i 1500 m dla ch艂opc贸w. Rywalizacja, jak co roku by艂a zaci臋ta, a uczniowie , kt贸rzy dobiegli do mety w pierwszej pi膮tce b臋d膮 reprezentowa膰 nasz powiat podczas fina艂u wojew贸dzkiego 30.09.2011r. w Bydgoszczy.
Nasi uczniowie godnie reprezentowali swoj膮 szko艂臋, zdobywaj膮c 7 czo艂owych lokat premiowanych awansem do fina艂u wojew贸dzkiego:
dziewcz臋ta :
I K臋pczy艅ska Magdalena
III Ko艅czalska Dorota
IV Wojciechowska Aleksandra
V Kami艅ska D偶esika
ch艂opcy :
I Jurkiewicz Adrian
II Iglewski Pawe艂
V D臋bicki Sebastian
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom udzia艂u i zwyci臋stw oraz 偶yczymy zaci臋tej rywalizacji i dalszych sukces贸w w zbli偶aj膮cym si臋 finale wojew贸dzkim oraz sztafetowych biegach prze艂ajowych.