UCZNIOWSKI KLUB "AREZ" Drukuj Email
Wpisany przez Piotrkowski
pi膮tek, 02 wrze艣nia 2011 11:40
Z przyjemno艣ci膮 informujemy, 偶e utworzony w Naszej szkole Uczniowski Klub Sportowy "AREZ", zaczyna dzia艂a膰 i to nie tylko w zakresie szko艂y. Klub sk艂ada si臋 z trzech sekcji: pi艂ki siatkowej, warcabowo-szachowej oraz je藕dzieckiej. Prezesem zosta艂 Jakub Piotrkowski, wiceprezesem Aleksander Wichrowski, sekretarzem Wies艂aw D膮bek, skarbnikiem Justyna Jagodzi艅ska oraz cz艂onkiem zarz膮du Agnieszka Kowalska. Do tej pory nasz klub zorganizowa艂 sp艂yw kajakowy, o kt贸rym pisali艣my wcze艣niej oraz mistrzostwa szko艂y w warcabach. Cz艂onkowie sekcji je藕dzieckiej startowali w towarzyskich zawodach w skokach przez przeszkody zorganizowanych na terenie Szko艂y Rycerskiej, s膮 te偶 aktywnie w艂膮czeni w organizacj臋 Turnieju Rycerskiego na Zamku Golubskim. UKS "AREZ" jest wsp贸艂organizatorem Regionalnych Zawod贸w w skokach przez przeszkody "GRAND PRIX ZAMKU GOLUBSKIEGO". To du偶a impreza wi臋c przed nasz膮 sekcj膮 wielkie wyzwanie. Ponadto mieli艣my swojego reprezentanta w biegu ulicznym na 10 km, z okazji Dni Golubia-Dobrzynia, "DYCHA Z KANIONEM".
Zapraszamy wszystkich do wsp贸艂pracy. Mamy nadziej臋, 偶e UKS zrobi wiele dobrego dla spo艂eczno艣ci nasze szko艂y i nie tylko. Prezentujemy nasze logo.