Po偶egnanie absolwent贸w ZSZ Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor
wtorek, 14 czerwca 2011 10:52
Dnia 8 czerwca 2011r. mia艂o miejsce w naszej Szkole wr臋czanie 艣wiadectw uczniom klas programowo najwy偶szych ZSZ. Oprawie uroczysto艣ci towarzyszy艂 poczet sztandarowy oraz podnios艂a atmosfera. Sta艂ym punktem po偶egnania absolwent贸w jest program s艂owno-muzyczny, tegoroczny mia艂 tytu艂  "Wiara, Nadzieja, Mi艂o艣膰" , czyli rzecz o poszukiwaniu 艂adu 艣wiata. Ze wzgl臋du na og艂oszenie roku 2011 ROKIEM CZES艁AWA MI艁OSZA w programie wykorzystano teksty tego poety.
Dyrektor szko艂y wr臋czy艂 statuetk臋 "PRIMUS Zespo艂u Szk贸艂 Nr 2". Wyr贸偶nienie to otrzyma艂a Paulina Elzanowska legitymuj膮c sie najlepszymi osi膮gni臋ciami w ZSZ. Opr贸cz tego wr臋czono 63 艣wiadectwa w tym 3 z wyr贸偶nieniem. Wszystkim Absolwentom gratulujemy uko艅czenia Zasadniczej Szko艂y Zawodowej. 呕yczymy powodzenia na egzaminach zawodowych oraz w dalszej drodze edukacujnej lub karierze zawodowej.