Po偶egnanie Abiturient贸w Drukuj Email
Wpisany przez G贸rska
sobota, 07 maja 2011 21:41
PA 2011Dnia 29 kwietnia 2011r. mia艂o miejsce w naszej Szkole wr臋czanie 艣wiadectw uczniom klas programowo najwy偶szych. Po偶egnanie Absolwent贸w w tym roku dodatkowo u艣wietni艂 swoj膮 obecno艣ci膮 Wicestarosta Powiatu Golubsko-Dobrzy艅skiego - Jacek Boluk-Sobolewski.
Oprawie uroczysto艣ci pierwszy raz towarzyszy艂 poczet sztandarowy. Sta艂ym punktem po偶egnania absolwent贸w jest program s艂owno-muzyczny, tegoroczny mia艂 tytu艂  "Wiara, Nadzieja, Mi艂o艣膰" , czyli rzecz o poszukiwaniu 艂adu 艣wiata. Ze wzgl臋du na og艂oszenie roku 2011 ROKIEM CZES艁AWA MI艁OSZA w programie wykorzystano teksty tego poety.
W naszej Szkole wr臋czono pierwszy raz wyj膮tkow膮 nagrod臋 - statuetk臋 "PRIMUS Zespo艂u Szk贸艂 Nr 2". Wyr贸偶nienie to otrzyma艂a Karolina Marunowska. Opr贸cz tego wr臋czono 71 艣wiadectw w tym 9 z wyr贸偶nieniem. Wszystkim Absolwentom gratulujemy uko艅czenia szko艂y. W najbli偶szym czasie wyzwaniem dla nich b臋dzie egzamin maturalny i zawodowy. 呕yczymy powodzenia.