Og贸lnopolski konkurs TAK Drukuj Email
Wpisany przez Dybowska
wtorek, 22 marca 2011 21:15
18-03-2011Uczniowie naszej szko艂y dnia 18 marca 2011r. brali udzia艂 w Og贸lnopolskim Konkursie Wiedzy o Architekturze Krajobrazu, kt贸ry odby艂 si臋 w Zespole Szk贸艂 Architektury Krajobrazu i Handlowo Us艂ugowych w Gda艅sku. Uczniowie rywalizowali z zawodnikami z 34 szk贸艂 z ca艂ej Polski.
W konkurencji dru偶ynowej zadanie uczni贸w by艂o powi膮zane ze  zbli偶aj膮cym si臋 EURO 2012 i polega艂o na stworzeniu koncepcji  projektowej oraz wizualizacji jednego z Gda艅skich rond. W konkurencji indywidualnej zawodnicy zmagali si臋 z pytaniami, z zakresu wiedzy o architekturze krajobrazu,  rozpoznawali ro艣liny, przyrz膮dy kre艣larskie oraz sprz臋t geodezyjny, a tak偶e prezentowali swoje umiej臋tno艣ci w odczytywaniu warto艣ci z niwelatora.
Mimo, 偶e nasza dru偶yna  nie zaj臋艂a  czo艂owego miejsca uczniowie  wr贸cili zadowoleni i bogatsi o nowe do艣wiadczenia oraz  pe艂ni zapa艂u  do przygotowa艅 na kolejn膮 edycj臋 tego konkursu.
Wyniki indywudalne reprezentacji (miejsce/120 zawodnik贸w):
Iwona Gutkowska - 19
Sebastian Gutkowski - 22