Studni贸wka 2011 Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor
niedziela, 30 stycznia 2011 16:06
S\'2011Dnia 29 stycznia odby艂 si臋 bal studni贸wkowy, b臋d膮cy wyrazem szacunku dla Grona pedagogicznego oraz okazj膮 do manifestacji dojrza艂o艣ci i dobrego wychowania. Ze swoimi nauczycielami bawili si臋 uczniowie Technikum rolniczego, Technikum ekonomicznego oraz Liceum profilowanego. Bal rozpocz臋to podzi臋kowaniem kierowanym do Dyrektora, Wychowawc贸w klas oraz Nauczycieli. Tradycyjny polonez otworzy艂 weso艂膮 zabaw臋, pe艂n膮 u艣miech贸w i standard贸w muzycznych zespo艂u.
Zgodnie ze szkolnym zwyczajem studni贸wkowym, Dyrektor wr臋czy艂 maturzyst膮 "czterolistne koniczynki", kt贸re zgodnie ze statutem b臋d膮 wyr贸偶nia膰 uczni贸w klas najstarszych. Jako symbole powodzenia b臋d膮 r贸wnie偶, towarzyszy膰 abiturientom na maturze oraz egzaminie zawodowym.