SIATKARSKI TYDZIE艃 Drukuj Email
Wpisany przez Wichrowski
poniedzia艂ek, 13 grudnia 2010 12:45

Miko艂kowy turniejW ubieg艂ym tygodniu reprezentacja ch艂opc贸w i dziewcz膮t naszej szko艂y w pi艂ce siatkowej rywalizowa艂a  w dw贸ch imprezach siatkarskich w regionie.We wtorek i w 艣rod臋 nasze dru偶yny uczestniczy艂y w  Turnieju Pi艂ki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSR w Brodnicy. Szko艂a ta jest organizatorem zawod贸w sportowych dla szk贸艂 rolniczych. Poniewa偶 s膮 to jedyne tego typu rozgrywki, uczestnicz膮ce w nich szko艂y traktuj膮 je jako mistrzostwa wojew贸dztwa kujawsko-pomorskiego szk贸艂 rolniczych.
Obie nasze dru偶yny zaj臋艂y 4 miejsce odnosz膮c w turnieju po 1 zwyci臋stwie i po 2 pora偶ki. Warto przy tym zaznaczy膰, 偶e prawie wszyscy nasi reprezentanci po raz pierwszy zagrali w turnieju tej rangi i pokazali si臋 naprawd臋 z bardzo dobrej strony.
Nasi siatkarze i siatkarki nie mieli wiele czasu na odpoczynek i regeneracj臋 si艂, bo ju偶 w czwartek odbywa艂y si臋 Zawody Powiatowe w Pi艂k臋 Siatkow膮 o Puchar Starosty Golubsko-Dobrzy艅skiego. W tym turnieju nasze reprezentacje r贸wnie偶 zagra艂y r贸wno, zdobywaj膮c 2 miejsca. Naszym siatkarzom zabrak艂o naprawd臋 niewiele do wygrania zawod贸w, przegrali w tie-breaku po bardzo zaci臋tym i stoj膮cym na wysokim poziomie meczu z ZS nr 1 G-D.
Wyniki ch艂opc贸w:
ZS nr1 - ZS nr2 - 2:1
ZS Kowalewo - ZS nr1 - 0:2
ZS nr2 - ZS Kowalewo - 2:0
Wyniki dziewcz膮t:
ZS nr1 - ZS nr2 - 2:0
ZS Kowalewo - ZS nr1 - 0:2
ZS nr2 - ZS Kowalewo - 2:0
Rywalizacja na boisku okaza艂a si臋 艣wietn膮 zabaw膮 zar贸wno dla graczy jak i publiczno艣ci, kt贸ra co chwile nagradza艂a zawodnik贸w gromkimi brawami. Gor膮cy doping naszych kibic贸w spowodowa艂 niesamowit膮 atmosfer臋 w hali OSiR-u i dodawa艂a otuchy naszym graczom. Po meczach odby艂o si臋 uroczyste wr臋czenie puchar贸w dla zwyci臋skich dru偶yn oraz pami膮tkowe zdj臋cia.
Sk艂ad dziewcz膮t:
Agnieszka 呕abi艅ska  I TR - kapitan zespo艂u