Konkurs TAK Drukuj Email
Wpisany przez Dybowska
Dnia 25 marca uczniowie naszej szko艂y w sk艂adzie Iwona Gutkowska, Justyna Zi贸艂kowska i Mateusz Zadro偶ny brali udzia艂 w II etapie II Mi臋dzywojew贸dzkiego Konkursu Wiedzy o Architekturze Krajobrazu, kt贸ry odby艂 si臋 w Zespole Szk贸艂 Architektury Krajobrazu i Handlowo Us艂ugowych w Gda艅sku. Nasi uczniowie rywalizowali z zawodnikami z 33 szk贸艂 z 6 wojew贸dztw.
Zadaniem ka偶dej z dru偶yn by艂o sporz膮dzi膰 koncepcj臋 zagospodarowania terenu przyszkolnego, kt贸ry ma pe艂ni膰 funkcj臋 rekreacyjno-sportow膮. Po om贸wieniu zadania dru偶yny uda艂y si臋 na wizj臋 terenow膮 , nast臋pnie do wyznaczonych sal, gdzie pod rygorystycznym okiem komisji sporz膮dzali projekty. P zmaganiach graficznych nast膮pi艂a druga cz臋艣膰 konkursu,  kt贸ra polega艂a na jak najlepszym zaprezentowaniu koncepcji oraz odpowiedzi na wylosowane pytania.
Mimo tego, i偶 nasza dru偶yna  nie zaj臋艂a  czo艂owego miejsca uczniowie wr贸cili zadowoleni i bogatsi o nowe do艣wiadczenia oraz  pe艂ni zapa艂u do przygotowa艅 na kolejn膮 edycj臋 tego konkursu.