Zako艅czenie roku szkolnego maturzyst贸w Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Brzostowska
poniedzia艂ek, 27 kwietnia 2020 12:28

Uczniowie ostatnich klas technikum w zawodach: ekonomista, informatyk, rolnik, organizacji reklamy oraz s艂uchacze Liceum dla Doros艂ych zako艅czyli dzi艣 nauk臋 w Zespole Szk贸艂 nr 2. Cho膰 ze zrozumia艂ych wzgl臋d贸w musieli艣my zrezygnowa膰 z tradycyjnej formy rozdania 艣wiadectw i okoliczno艣ciowego przedstawienia, dzie艅 ten zapisze si臋 w naszej pami臋ci jako uroczysty i wyj膮tkowy. Nasi absolwenci ciep艂o m贸wili o latach sp臋dzonych w szkole, dzi臋kowali nauczycielom, wspominali koleg贸w i kole偶anki. Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni ksi膮偶kami, a sportowcy, tradycyjnie ju偶, otrzymali nagrody za swoje osi膮gni臋cia. Szczeg贸lnie wyr贸偶niony zosta艂 Mateusz Wi艣niewski, kt贸ry otrzyma艂 statuetk臋 Prymusa Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 oraz nagrod臋 Starosty Powiatu Golubsko - Dobrzy艅skiego dla najlepszego absolwenta. Wszystkim naszym absolwentom 偶yczymy zdania egzamin贸w maturalnych i dostania si臋 na wymarzone studia.