Drodzy Uczniowie ! Drukuj Email
Wpisany przez Zesp贸艂 Szk贸艂 Nr 2
czwartek, 12 marca 2020 09:33

zanim przyst膮picie do ostatnich zmaga艅 o jak najlepsze wyniki Waszej pracy w szkole, zanim przyst膮picie do egzamin贸w zewn臋trznych, zostajecie poddani niezwykle wa偶nemu egzaminowi z odpowiedzialno艣ci za siebie i za innych. Tak bowiem nale偶y traktowa膰 14-dniowy okres zawieszenia zaj臋膰 edukacyjnych. Cho膰 dla wielu z Was jawi on si臋 jako przyjemny czas odpoczynku od szko艂y, i z pewno艣ci膮 taki te偶 b臋dzie, to warto zastanowi膰 si臋, jak go wykorzysta膰 z po偶ytkiem dla siebie i innych. Ci z Was, kt贸rzy z r贸偶nych powod贸w nie b臋d膮 mogli uczestniczy膰 w kontaktach online ze swoimi nauczycielami, maj膮 wiele mo偶liwo艣ci, by nie zaprzestawa膰 nauki czy te偶 samokszta艂cenia.

Jednak najwa偶niejsz膮 spraw膮 jest Wasze zdrowie. Dbaj膮c o nie, zadbajcie te偶 o zdrowie innych. St膮d m贸j gor膮cy apel o unikanie wi臋kszych skupisk ludzkich, typu centra handlowe. Miejcie na uwadze fakt, 偶e mo偶ecie by膰 nosicielami koronawirusa, kt贸ry z Wami, m艂odymi i zdrowymi lud藕mi, obejdzie si臋 艂agodnie, ale przekazany przez Was osobom starszym i schorowanym mo偶e sta膰 si臋 przyczyn膮 ich powa偶nej choroby, a nawet 艣mierci. B膮d藕cie roztropni w zagospodarowywaniu tego "wolnego czasu". Niech Wasza odpowiedzialna postawa sprawi, 偶e rozprzestrzenianie si臋 koronawirusa zostanie powstrzymane. 呕ycz臋 Wam zdania tego egzaminu.

Z powa偶aniem

Marek Gralik