Drodzy uczniowie ! Drukuj Email
Wpisany przez Zesp贸艂 Szk贸艂 Nr. 2
wtorek, 24 wrze艣nia 2019 12:36

Przypominamy, 偶e 30 wrze艣nia up艂ywa termin sk艂adania wniosk贸w o stypendium Prymus Zawodu Pomorza i Kujaw.  O stypendium mo偶e si臋 ubiega膰 ucze艅, kt贸ry:

1) w danym roku szkolnym ucz臋szcza do publicznej b膮d藕 niepublicznej szko艂y zawodowej znajduj膮cych si臋 na terenie wojew贸dztwa kujawsko-pomorskiego;

2) uzyska艂 promocj臋 do klasy programowo wy偶szej, w kt贸rej b臋dzie kontynuowa膰 nauk臋 przez co najmniej 2 semestry szkolne;

3) jest uczniem co najmniej klasy II szko艂y zawodowej;

4) uzyska艂 w ostatnim, zako艅czonym roku szkolnym 艣redni膮 ocen z 3 dowolnie wybranych przedmiot贸w zawodowych teoretycznych i praktycznych (z wy艂膮czeniem praktyk zawodowych) obliczon膮 w oparciu o 艣wiadectwo szkolne z poprzedniego roku nauki, z dok艂adno艣ci膮 do dw贸ch miejsc po przecinku, bez zaokr膮gle艅 na poziomie nie ni偶szym ni偶:

a) w przypadku uczni贸w szk贸艂 bran偶owych: 4,00

b) w przypadku uczni贸w technikum: 5,33

Uwaga! Uczniowie, kt贸rzy brali udzia艂 w projekcie "Kszta艂cenie zawodowe w Powiecie Golubsko - Dobrzy艅skim" i podnosili swoje kwalifikacje przez udzia艂 w kursach (np.  prawa jazdy, florystycznym, walutowym), sta偶ach itd. powinni wpisa膰 to w kryterium III wniosku! W razie pyta艅 prosz臋 zg艂asza膰 si臋 do wychowawc贸w klas lub dyrektora szko艂y.