AgroShow Bednary Drukuj Email
Wpisany przez Izabela Wojciechowska
niedziela, 22 wrze艣nia 2019 11:22

W dniu 20 wrze艣nia, uczniowie z klas rolniczych wzi臋li udzia艂 w XXI Mi臋dzynarodowej Wystawie Rolniczej zorganizowanej w Bednarach k/Poznania. AGROSHOW jest najwi臋ksz膮 plenerow膮 wystaw膮 maszyn w Europie - w  ci膮gu czterech  dni wystawy, na powierzchni 120 ha mo偶na zobaczy膰  ponad 800 wystawc贸w. Opr贸cz stoisk z maszynami, na odwiedzaj膮cych czeka艂y m.in. pokazy polowe oraz liczne konkursy, W tym roku organizatorzy nastawili si臋 przede wszystkim na system uprawy bezpo艣redniej oraz rolnictwo precyzyjne. To doskona艂e miejsce do zapoznania si臋 z kompletn膮 ofert膮 艣rodk贸w produkcji oraz us艂ug dla rolnictwa.

Wystaw臋 odwiedzi艂 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Nie brakowa艂o r贸wnie偶 przedstawicielstw agend rz膮dowych, ciekawych seminari贸w i debat. Opiek臋 nad uczniami pe艂ni艂y: Katarzyna D艂ugozima, Gabriela Kaliska, Ewelina Robaczewska oraz Izabela Wojciechowska.