I MIEJSCE W POWIECIE Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Krzykalska
poniedzia艂ek, 27 maja 2019 14:15

Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 Mistrzem Powiatu w Lekkoatletyce. W dniu 21.05.2019r. odby艂y si臋 Zawody Powiatowe w Dru偶ynowej Szkolnej Lidze LA Dziewcz膮t i Ch艂opc贸w, rozgrywane w ramach Igrzysk M艂odzie偶y Szkolnej. Program zawod贸w nie r贸偶ni艂 si臋 od lat ubieg艂ych. W imprezie wzi臋艂o udzia艂 Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 1, Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 2 i Zesp贸艂 Szk贸艂 z Kowalewa Pomorskiego. W ka偶dej konkurencji indywidualnej zawodnicy otrzymywali punkty za zaj臋te miejsca wg przyj臋tej klasyfikacji punktowej. Na ko艅cow膮 klasyfikacj臋 dru偶ynow膮 (szkoln膮) sk艂ada艂a si臋 suma punkt贸w zdobytych w ka偶dej konkurencji przez ka偶dego zawodnika, podczas indywidualnych wyst臋p贸w. Laureaci konkurencji indywidualnych otrzymali medale i dyplomy, natomiast najlepsze dru偶yny zosta艂y uhonorowane pami膮tkowymi pucharami. Nauczyciele wychowania fizycznego dzi臋kuj膮 wszystkim uczestnikom za wspania艂膮 rywalizacj臋. Zach臋camy r贸wnie偶 do dalszej aktywno艣ci fizycznej.

Wyniki naszych reprezentant贸w w poszczeg贸lnych konkurencjach:

rzut oszczepem                pchni臋cie kul膮

Stankiewicz Zuzanna I TE - IV miejsce  Nadolna Julia I TOR- I miejsce
Witkowska Anna I TE - I miejsce  Gumi艅ska Beata II I TRA- IV miejsce
Jurkiewicz Jakub III TRA  - IV miejsce  Wysocki Marcel III TOR- II miejsce
Pietrkiewicz Krzysztof III TRA - VI miejsce  Sztramkowski Mateusz II TE - IV miejsce

skok w dal      100m

Poniatowska Weronika III TOR - I miejsce  Dudkiewicz Julia I TOR - II miejsce
Grochocka Joanna II TE - III miejsce   Dziankowska Paulina III TEI - I miejsce
呕uchowski Dorian II TIR - IV miejsce  Romanowski Kamil II B BSIS- II miejsce
Kaszy艅ski Jakub I TOR - III miejsce      Lewandowski Szymon I TOR - III miejsce

300m             800m