Zaplanowali karier臋 Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Brzostowska
poniedzia艂ek, 17 grudnia 2018 08:00

Uczniowie Technikum Informatycznego w Zespole Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu okazali si臋 bezkonkurencyjni w konkursie "M贸j rozw贸j zawodowy", organizowanym przez Punkt Po艣rednictwa Pracy Ochotniczych Hufc贸w Pracy w Golubiu-Dobrzyniu. Zadaniem uczni贸w by艂o graficzne zaprojektowanie plakatu, na kt贸rym mia艂 znajdowa膰 si臋 opis zaplanowanej 艣cie偶ki kariery zawodowej. Do rywalizacji stan臋li uczniowie klasy drugiej i trzeciej, kt贸rzy pod opiek膮 pani Doroty Gurtowskiej stworzyli na tyle dobre prace, 偶e pozwoli艂y im one zaj膮膰 wszystkie trzy miejsca na podium! Najlepszy w tej konkurencji okaza艂 si臋 Adrian Rapant, kolejne miejsca zaj臋li Jakub Czechowski oraz Igor Gurtowski. Sukces uczni贸w w konkursie, w kt贸rym trzeba by艂o wykorzysta膰 praktyczne umiej臋tno艣ci zdobyte w szkole dobrze wr贸偶y im na przysz艂o艣膰. M艂odym informatykom sk艂adamy gratulacje i 偶yczymy spe艂nienia zawodowych marze艅.