Strona g艂贸wna
Wicemistrzyni Powiatowego Konkursu o Superpi贸ro Starosty Golubsko-Dobrzy艅skiego Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Brzostowska   
niedziela, 09 grudnia 2018 19:19

Mi艂o nam poinformowa膰, 偶e nasza uczennica, Ola Gabrychowicz, zaj臋艂a drugie miejsce w 聽Powiatowym Konkursie o Superpi贸ro Starosty Golubsko - Dobrzy艅skiego. W arcytrudnych zmaganiach z polsk膮 ortografi膮 bra艂o udzia艂 12 uczestnik贸w z okolicznych szk贸艂 powiatowych, w tym, opr贸cz Oli, dwie nasze uczennice: Klaudia Jasieniecka i Paulina Dziankowska. Ostatecznie to jednak Ola pope艂ni艂a najmniej b艂臋d贸w w dyktandzie, kt贸rego tre艣膰 w tym roku tematycznie by艂a zwi膮zana ze聽 stuleciem odzyskania przez Polsk臋 niepodleg艂o艣ci. Obecna na konkursie Pani Kurator, Maria Mazurkiewicz, podkre艣la艂a, 偶e wszyscy uczestnicy ortograficznych potyczek powinni czu膰 si臋 zwyci臋zcami. Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom i dzi臋kujemy za zaproszenie organizatorom, czyli Zespo艂owi Szk贸艂 im. Lecha Wa艂臋sy w Kowalewie Pomorskim.

 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies