Strona g艂贸wna
M艂odzi zdolni Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Brzostowska   
niedziela, 09 grudnia 2018 19:16

W poniedzia艂ek w Zespole Szk贸艂 Technicznych w Toruniu odby艂a si臋 uroczysto艣膰 wr臋czenia stypendi贸w dla uzdolnionej m艂odzie偶y naszego wojew贸dztwa. Stypendium Prezesa Rady Ministr贸w, przyznaje si臋 uczniowi, kt贸ry otrzyma艂 promocj臋 z wyr贸偶nieniem, uzyskuj膮c przy tym najwy偶sz膮 w danej szkole 艣redni膮 ocen lub wykazuje szczeg贸lne uzdolnienia w co najmniej聽 w jednej dziedzinie wiedzy, uzyskuj膮c w niej najwy偶sze wyniki, a w pozosta艂ych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Takie warunki spe艂ni艂o troje uczni贸w naszego powiatu: Aleksandra Pokora z Zespo艂u Szk贸艂 im. Lecha Wa艂臋sy w Kowalewie Pomorskim, Milena Sanecka z Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 w Golubiu - Dobrzyniu oraz Krzysztof Jab艂o艅ski z Liceum Og贸lnokszta艂c膮cego im. Anny Waz贸wny. To wielkie wyr贸偶nienie, zar贸wno dla uczni贸w, jak i nauczycieli stypendyst贸w, kt贸rym chcia艂by serdecznie pogratulowa膰. m贸wi艂 Kujawsko Pomorski Kurator O艣wiaty, Marek Gralik. Z kolei Wicewojewoda J贸zef Ramlau podkre艣la艂, 偶e program stypendialny dla zdolnej m艂odzie偶y, to najlepiej zainwestowane 艣rodki finansowe pa艅stwa, kt贸re powinno wspiera膰 m艂odych ludzi w ich d膮偶eniu do rozwoju. Serdecznie gratulujemy m艂odym stypendystom.

 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies