Strona g艂贸wna
艢wiatowy Dzie艅 AIDS Drukuj Email
Wpisany przez Ewa Kilanowska   
niedziela, 09 grudnia 2018 19:13

Zesp贸艂 ds. Profilaktyki i Wychowania przygotowa艂 3 grudnia spotkanie dla uczni贸w w zwi膮zku z przypadaj膮cym na聽 1 grudnia 艢wiatowym Dniem AIDS. W uroczysto艣ci wzi臋li udzia艂 zaproszeni go艣cie z Powiatowej Stacji SANEPID: Powiatowy Inspektor Sanitarny p. Iwona Malinowska i Starszy Instruktor O艣wiaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia p. Helena Melerska.聽Pani Inspektor wyst膮pi艂a z prezentacj膮 na temat AIDS, kt贸ra mia艂a przestrzec uczni贸w przed sytuacjami stwarzaj膮cymi niebezpiecze艅stwo zara偶enia si臋 wirusem HIV. Nast臋pnie przedstawiciele klas: II TOR, II TE oraz III TRA przyst膮pili do quizu z wiedzy o HIV/AIDS. Rywalizacja by艂a wyr贸wnana, ostatecznie najlepsz膮 okaza艂a si臋 dru偶yna z klasy III TRA w sk艂adzie: Jowita Jeka, Weronika Dudzi艅ska i Patrycja Toczek. Na drugim miejscu uplasowa艂a si臋 ekipa z II TE i na trzecim z II TOR. Na zako艅czenie Pani Inspektor podzi臋kowa艂a za aktywny udzia艂 szko艂y w akcjach profilaktycznych i przekaza艂a na rzecz szko艂y mi艂y upominek - Wielki S艂ownik Wyraz贸w Bliskoznacznych.

 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies