Strona g艂贸wna
TURNIEJ SIATK脫WKI DZIEWCZ膭T 27.11.2018 Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Piotrkowski   
sobota, 01 grudnia 2018 14:27

Turnieju o Puchar Burmistrza odby艂 si臋 27 listopada. Organizatorem by艂 Uczniowski Klub Sportowy dzia艂aj膮cy przy Szkole Podstawowej nr1 w Golubiu-Dobrzyniu. Do rywalizacji przyst膮pi艂y reprezentacje obu szk贸艂 podstawowych z naszego miasta oraz reprezentacje dziewcz膮t klas pierwszych obu szk贸l ponadgimnazjalnych. Ka偶da dru偶yna rozegra艂a trzy mecze do dw贸ch wygranych set贸w, w wypadku remisu o wyniku decydowa艂 tiebreak.

Nasza reprezentacja zaj臋艂a ostatecznie trzecie miejsce. Pierwszy mecz przegrali艣my 2:1 z kole偶ankami z "G贸rki". Kolejne dwa spotkania nasze dziewczyny wygra艂y 2:1 po niesamowicie zaciek艂ej walce. Szczeg贸lnie na uwag臋 zas艂uguje zwyci臋stwo w meczu z tryumfatorkami ca艂ego turnieju, reprezentantkami Zespo艂u Szk贸艂 Miejskich. W klasyfikacji generalnej nasza reprezentacja zdoby艂a tyle samo punkt贸w co druga "Waz贸wna" ale przegrali艣my z nimi w bezpo艣redniej konfrontacji i musieli艣my si臋 zadowoli膰 trzecim miejscem. Dodatkow膮 nagrod臋 dla najlepszej zawodniczki naszej dru偶yny odebra艂a Julia Dudkiewicz.

Jeste艣my bardzo dumni z naszych Pierwszoklasistek. By艂y wspania艂e. Rywalizacja by艂a zaciek艂a i wyr贸wnana. Dziewczyny wykaza艂y si臋 ogromn膮 waleczno艣ci膮 i po艣wi臋ceniem. Organizatorom serdecznie dzi臋kujemy za zaproszenie i czekamy na kolejn膮 edycje turnieju.

DZIEWCZYNY! SZACUNEK I WIELKIE DZI臉KI!

Nasz sk艂ad:

1.Julia Dudkiewicz (C)

2.Julia Pagie

3.Klaudia Jasieniecka

4.Julia Nadolna

5.Julia Silkowska

6.Zuzia Stankiewicz

7.Anna Witkowska

 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies